Hakkımızda

EGEPAN, 1997 yılından bugüne kadar, Uluslararası standartları gözeterek, üretimini kaliteli, çözüm odaklı ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe aranan marka olmayı hedef edinmiştir. İstikrarlı performansıyla büyüme örneği gösteren EGEPAN, Türkiye’de  ve Dünya da sektöründe isminden söz ettiren saygın firmalar arasında yerini almıştır.

Sektöründe ki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekte olan Egepan aynı zamanda gelişmekte olan teknolojileri de takip etmekte ve gelişen teknolojileri uygulama alanlarına hızlıca entegre etmektedir.

Üretimde ve hizmette kalite standartlarını en üst seviyede tutmayı prensip edinmiş olna Egepan aynı zamanda bünyesinde bulunan çalışanlarda iş devamlılığını prensip edinerek verimliliğide en üst seviyeye çıkartmayı başarmıştır.Egepan uzun süre birlikte çalışan,birbirini tanıyan ve tamamlayan üretim ve montaj ekibinden idari kadrosuna kadar tüm alanlarda sunmuş olduğu hizmetlerde,kalite ve verimliliği kendisini tercih eden yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarına sunmaya devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

EGEPAN, müşterilerinin projelerine katma değer sağlamayı ve etkin çözümler sunmayı hedef edinmiştir. Üretilen çözümlerde, firmamızın değerlerini oluşturan ;  müşteri odaklılık ,yenilikçilik, kalite, güvenirlilik  ve tutarlılık konularına bağlı kalmayı koşulsuz yerine getirmektedir.